Книга відгуківДобавить запись
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 »
Показано 17-24 з 49 повідомлень
33. Мама Руденького Андрея (4,5г.)   
Хочется поблагодарить вас за участие в обучении моего сынишки. За три месяца обучения Андрей научился очень многому: читать, писать, считать, выучил английские слова. У ребенка есть стимул учиться. После пребывания в платном садике, где он пробыл целый год и вроде бы учил те же предметы, что и в вашей школе, Андрей не знал ни букв, ни цифер, он даже карандаш держать в руке не научился, зато сейчас он с большим удовольствием рисует и делает домашние задания.
Коллектив учителей подобран просто замечательный и отзывчивый. Хочется пожелать вам терпения, процветания вашей школе.
Большое спасибо.
18.01.2012г.

32. Семья Мачковских   
Я, бабушка Мачковского Вани (4,5г.), хочу выразить слова огромной благодарности всем учителям и обслуживающему персоналу за тот труд, заботу, внимание, которые они оказывают нашим детям. Спасибо за то, что за короткое время детям привито чувство коллективизма. За 4 месяца дети нашего возраста научились читать, логически мыслить. Учат много стихов, что развивает память. Подготовили замечательный праздник - День святого Николая. А еще детей учат развитию речи, что очень радует родителей. Кругозор у детей стал богатым. Учителя внимательно относятся к каждому ребенку. Спасибо всем за вклад в развитие наших деток.

16.01.2012г.

31. Сім»я Сависько   
Коли ми прийшли вперше до школи, Єгор плакав і опирався, але через два заняття ми вже бігли до школи, аби прийти першими. Єгору дуже подобаються заняття, і хоч у нас дещо не виходить, але за ці місяці Єгор навчився багато чому. Він і в садок вже не хоче ходити, краще в школу кожен день! Всі вчителі дуже уважні, зацікавлені, щоб діти добре зрозуміли матеріал, щоб не нудьгували на уроках, і за це їм велике спасибі. Головне, що є підхід до кожної дитини.
З повагою – сім»я Сависько
16.01.2012

30. Сім»я Семенют   
Всім вчителям та колективу Школи Майбутнього Першокласника з побажаннями особистого щастя,здоров»я та довголіття мама Максима Семенюти.
Мій Максимчик та я дуже задоволені проведенням занять, відношенням до маленьких учнів. Заняття починаються з привітної посмішки зустрічаючих нас чергових. Діти спілкуються, сміються та налаштовуються на навчання. Дякую Галині Миколаївні за її терпіння, співчуття та чуйне відношення до мого сина, за те, що мала бажання та вільний час додатково вчити нас читати.
Валентина Олексіївна дуже чуйна, добра людина. Навчила мого сина розуміти, розмовляти, розповідати українською мовою А Віталій Петрович! Слів не вистачить, який він є авторитетом та прикладом для мого сина. Він вчить англійську мову з задоволенням! І дуже хоче бути схожим на свого вчителя. Це вчитель від Бога! Він вміє бути прикладом для маленьких учнів!
З повагою – сім»я Семенют
16.01.2012

29. Бабуся Ріпки Максима   
Дякуємо всьому колективу школи за чуйне материнське відношення до дітей, за турботу та вкладені знання в нашого внука Ріпку Максима.
Але хочеться також подякувати нашим любим бабусям Наталії Савелівні та Галині Савелівні за їхнє людське відношення до наших онуків, за лагідну посмішку на їхніх обличчях, що завжди зустрічають наших онуків уранці.
Бажаємо усім кріпкого здоров»я, терпіння та благополуччя в 2012 році, щоб ваша школа стала першою ступінню до великого життя, завжди щоб у вашій школі звучав дитячий сміх та подяки батьків.
04.01.2012

28. Семья Качуро   
Уважаемые Ольга Владимировна и Татьяна Викторовна!
Спасибо Вам за Ваш труд и Ваши знания, вложенные в нашу дочь Качуро Александру. Благодаря Вам мы смогли пройти собеседования во все школы, которые подавали заявления.
Желаем Вам здоровья и сил продолжать Ваше благородное и очень нужное детям и родителям дело.
Отдельное спасибо Галине Савельевне и Наталье Савельевне за то, что каждый раз встречали и провожали нас с улыбкой и добрыми словами, присматривали за Сашенькой и не отпускали одну на улицу. Спасибо Вам.
Конечно, спасибо Тамаре Григорьевне и Лене за то. Что собрали таких замечательных людей в один превосходный коллектив.
Успехов Вам и процветания.
П.С. Младший подрастет и мы отправим опять к Вам smile
Семья Качуро

27. Cім‘я Тарасенко Артема   
Велика подяка колективу школи за організацію та підготовку майбутніх учнів до навчання у школі.
Ми успішно пройшли співбесіди в ліцейні класи, великий уклін вчителям Ользі Володимирівні, Тетяні Вікторівні за їх професіоналізм, терпіння, ласкаву посмішку чуйне добре серце, яке так необхідно було маленьким учням.
Це перші іспити в житті майбутніх першокласників, які завдяки Вам. Витримали їх на відмінно.
Бажаємо колективу школи, її керівнику Тамарі Григорівні, міцного здоров’я, успіхів у вихованні.
З повагою сім‘я Тарасенко Артема
24.05.2011

26. Тарасенко Галина   
С огромной благодарностью и уважением хочется обратиться ко всему коллективу Школы Майбутнього першоклассника.
Уважаемые Ольга Владимировна и Татьяна Викторовна искренне благодарны Вам за любовь к знаниям и интерес к познанию чего-то нового, который Вы привили Артему своим чутким отношением, добрым словом, педагогическим талантом!!!!
Артем закончил обучение в Вашей школе, уже состоялся наш выпускной вечер, но ребенок каждый вечер с сожалением говорит о том, что завтра мы в школу не поедем, а жаль...
Семья Такрасенко Артема желает Вам крепкого здоровья, вдохновения, успехов, радости и добра!!! И только послушных и талантливых учеников!!!догори
ти