>
Книга відгуківДобавить запись
Сторінки: « 1 2 ... 4 5 6 7 8 »
Показано 41-48 з 58 повідомлень
18. Колодій Л.В.   
Дуже вдячні колективу Школи Майбутнього Першокласника, а саме Тетяні Анатоліївні та Людмилі Анатоліхвні за кваліфікований і творчий підхід до навчання наших діток.
За період навчання в школі ми помітили суттєвий прогрес у інтелектуальному розвитку дитини.
Сім’я Колодій від всього серця дякує за розуміння, чуйне ставлення до дитини, а також за неймовірне терпіння, а також за те, що дитина із задоволенням йде до школи!!! Щиро вдячні!!!
28.03.2011

17. Орлови   
Щиро дякуємо вчителям за якісну підготовку нашої дитини до першого класу, за розуміння і чуйне ставлення до дитини, за зацікавлення дитини до навчання.
27.03.2011

16. Pодители Глинин, Мельник, Стеценко   
Мы, родители детей, обучающихся в Школе Будущего Первоклассника, благодарим педагогический коллектив школы за творческий подход в подготовке будущих первоклассников и желаем нашим преподавателям Татьяне Анатольевне, Людмиле Анатольевне крепкого здоровья, терпения, творческого вдохновения в их нелегком труде.
С благодарностью и любовью родители Глинин, Мельник, Стеценко
25.03.2011

15. Семья Бочаровых и Флиссак   
Очень благодарны учителям Школы Будущего Первоклассника за приложенные усилия в подготовке детей к школе. Учителя имеют достаточно высокий уровень квалификации в своем деле, находят замечательный подход к детям.
Желаем учителям Татьяне Анатольевне и Людмиле Анатольевне терпения, творческого вдохновения, здоровья и сил в подготовке новых поколений ХХІ века. Большое спасибо!!!
20.03.2011

14. Светличная Л. И.   
Очень благодарна учителям школы Татьяне Анатольевне и Людмиле Анатольевне за терпение, огромный труд и любовь к нашим деткам!
Результат Вашей работы радует и вдохновляет! Спасибо! Желаю Вам здоровья!
18.03.2011

13. Шестаков А.Р.   
Очень рады, что попали на по
дготовку именно к Татьяне Анатольевне и Людмиле Анатольевне! Ответственные и профессиональные преподаватели. За время обучения ребенок приобрел колоссальный багаж знаний. Выражаем свое восхищение и благодарность нашим преподавателям! Очень довольны !
Желаем Вам оставаться такими же профессионалами свого дела несмотря на трудное
поведение наших детей! Спасибо!
18.03.2011

12. Никитюки:   
Колективу Школи майбутнього Першокласника ми дуже вдячні за навчання нашої донечки. Ми, батьки, дуже задоволені процесом навчання у вашій школі. Особливо вдячні Тетяні Анатоліївні та Людмилі Анатоліївні.
За період навчання в школі ми помітили суттєвий прогрес у розвитку дитини. Бажаємо Вам всього самого найкращого у Вашій нелегкій праці.
18.03.2011

11. сім‘я Тарасенко Артема   
Щирі вітання колективу школи від прибиральниці до директора з наступаючим 2011 роком та Різдвом Христовим!
Особлива подяка вчителям Ользі Володимирівні за організацію, підготовку та проведення свята «Святого Миколая». Це ціла чудова вистава, від якої одержали велике задоволення не тільки дітки, але й дорослі.
Мій онук Артем навчився писати, читати, говорити англійською мовою; з задоволенням йде до школи, де зустрічають щирою посмішкою, теплим лагідним словом – це все свідчить про високий професіоналізм Ольги Володимирівни, Тетяни Вікторівни. За все це їм велика подяка.
Сердечно бажаємо колективу школи святкового настрою, любові, радості, добра, миру і злагоди кожній родині, щастя!
З повагою, сім‘я Тарасенко Артема.
29.12.2010догори
ти