>








Книга відгуків



Добавить запись
Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7
Показано 49-56 з 56 повідомлень
8. Мама Кувалдина Лёни   
Уважаемые учителя Школы Будущего Первоклассника!
Спасибо Вам за то терпение, внимание и заботу, которые Вы уделяете нашим детям. И конечно, профессионализм!
Мы целый год пытались Лёню научить читать, но кроме «Бе-Ме», особенно ничего не получалось, а после двух месяцев Вашего обучения, ребенок читает не только все вывески и рекламные плакаты, а и детские стихотворения и сказки.
Очень довольны обучением и воспитанием и влиянием, которые вы оказываете на ребенка.
БОЛЬШОЕ СПАСИБО!
27.12.2010

7. Воровская Е   
Дорогие преподаватели Школы Будущего Первоклассника! Словами не передать всю величину благодарности, которой Вы достойны!
Очень довольны результатами обучения. Особенно большое спасибо Виталию Петровичу и Галине Николаевне за их внимание, терпение и заботу. Так держать!
Желаю, чтобы в Новом году желающих поступить в Вашу школу было огромное количество. А еще спасибо обслуживающему персоналу за внимание, доброту и улыбки на их лицах. Будьте здоровы и счастливы. Спасибо Вам!!!
27.12.2010

6. Мама Даши Катковой   
Хочу поблагодарить учителей: Виталия Петровича и Галину Николаевну за доброту, преданность своему труду и прекрасное отношение к детям. Даша всегда с удовольствием идет на уроки. Она делает большие успехи во всех предметах, которые преподаются в школе. Мы очень довольны результатами и ребенок радуется своим успехам.
Желаю Вам всего самого наилучшего в Новом году, удачи, вдохновения и исполнения желаний!
25.12.2010

5. Наріжний І.В., татко Софії та Діани   
Віталій Петрович – обережно!!! Ви для моїх дівчат як батько. Як вовк у казці про червону шапку. Як чарівник із іншої казки. Коли дівчата роблять уроки зв‘язка слів «Віталій Петрович» вживається частіше, ріж домашні вправи.
Вдячний Вам за все. За те, що мої дівчата з радістю йдуть до Вашої двері №2.
Галино Миколаївно! Ви добавили мені клопоту. Тепер я не можу ходити зі своїми дівчатами будь-де. Вони читають усе підряд, починаючи з магазинів, закінчуючи забором. Рахувати теж допомагають, особливо зарплатню – є стимул краще працювати.
Натхнення Вашому колективу, почуття гумору та як можна більше дітей, що будуть вдячні Вам.
25.12.2010

4. Лук‘яненко І.М.   
Дуже задоволені процесом навчання у Вашій школі.
Дитина із задоволенням збирається кожен ранок на заняття. За чотири місяці навчання не можна не помітити суттєвий прогрес у розвитку дитини. Хлопчик став більш слухняний, із задоволенням вирішує приклади з математики, знайшов нових друзів.
Звичайно, процес навчання нелегкий, але в нас попереду ще є час. І я впевнена, що з допомогою вчителів школи у нас все вийде.
Бажаю Галині Миколаївні та Віталію Петровичу творчих успіхів, натхнення, терпіння у їх нелегкій справі. А також усім працівникам школи здоров’я, щастя, благополуччя.
25.12.2010

3. Фролова   
Не можу, щоб не написати яке чудове було свято св. Миколая. Сподобалось не тільки дітям, а й дорослим.
Діти ще й по сьогоднішній день розповідають всім своїм друзям як було чудово і цікаво. А саме головне, наші діти дізналися хто такий св. Миколай. Дуже велике спасибі всім вчителям, які працювали над програмою, директору за вибір таких чудових вчителів. Ви даруєте нашим дітям дуже приємні відчуття та даєте знання. Божого Вам всім благословіння.
23.12.2010.

2. Кобиляш Т.І.   
Хочу подякувати вам за те, що подарували нашим дітям таке чудове свято Миколая. Я отримала масу задоволення.
Ваш колектив як на підбір – всі такі привітні та чемні.
Хочу побажати здоров’я, творчих успіхів, щастя. Хай здійсняться всі мрії у Новому 2011 році.

1. Олена   
Скажіть, будь ласка, яка максимальна кількість дітей в групі? Я розраховую на групу для свого маля, де буде 8-10 дітей

1-8 9-16 ... 33-40 41-48 49-56


догори
ти