>
Книга відгуківДобавить запись
Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7 8 »
Показано 49-56 з 59 повідомлень
11. сім‘я Тарасенко Артема   
Щирі вітання колективу школи від прибиральниці до директора з наступаючим 2011 роком та Різдвом Христовим!
Особлива подяка вчителям Ользі Володимирівні за організацію, підготовку та проведення свята «Святого Миколая». Це ціла чудова вистава, від якої одержали велике задоволення не тільки дітки, але й дорослі.
Мій онук Артем навчився писати, читати, говорити англійською мовою; з задоволенням йде до школи, де зустрічають щирою посмішкою, теплим лагідним словом – це все свідчить про високий професіоналізм Ольги Володимирівни, Тетяни Вікторівни. За все це їм велика подяка.
Сердечно бажаємо колективу школи святкового настрою, любові, радості, добра, миру і злагоди кожній родині, щастя!
З повагою, сім‘я Тарасенко Артема.
29.12.2010

10. Наталия Николаевна   
Уважаемые учителя Школы Будущего Первоклассника!
Безумно рада результатам обучения моего сына (Онищенко Игоря) и его отношению к учебному процессу в целом.
Ребенок, несомненно, получил навыки и умение вести себя среди детей.
Понравилась также и постановка, и организация у Вас праздников.
С уважением, Наталия Николаевна.
28.12.2010

9. Мартыненко Ирина   
Уважаемые Тамара Григорьевна, Галина Николаевна и Виталий Петрович! С наступающим Вас Новым Годом и Рождеством! Желаю Вам и Вашим близким здоровья, счастья. Спасибо Вам за то, что уделяете внимание нашим детям.
С уважением, Мартыненко Ирина
28.12.2010

8. Мама Кувалдина Лёни   
Уважаемые учителя Школы Будущего Первоклассника!
Спасибо Вам за то терпение, внимание и заботу, которые Вы уделяете нашим детям. И конечно, профессионализм!
Мы целый год пытались Лёню научить читать, но кроме «Бе-Ме», особенно ничего не получалось, а после двух месяцев Вашего обучения, ребенок читает не только все вывески и рекламные плакаты, а и детские стихотворения и сказки.
Очень довольны обучением и воспитанием и влиянием, которые вы оказываете на ребенка.
БОЛЬШОЕ СПАСИБО!
27.12.2010

7. Воровская Е   
Дорогие преподаватели Школы Будущего Первоклассника! Словами не передать всю величину благодарности, которой Вы достойны!
Очень довольны результатами обучения. Особенно большое спасибо Виталию Петровичу и Галине Николаевне за их внимание, терпение и заботу. Так держать!
Желаю, чтобы в Новом году желающих поступить в Вашу школу было огромное количество. А еще спасибо обслуживающему персоналу за внимание, доброту и улыбки на их лицах. Будьте здоровы и счастливы. Спасибо Вам!!!
27.12.2010

6. Мама Даши Катковой   
Хочу поблагодарить учителей: Виталия Петровича и Галину Николаевну за доброту, преданность своему труду и прекрасное отношение к детям. Даша всегда с удовольствием идет на уроки. Она делает большие успехи во всех предметах, которые преподаются в школе. Мы очень довольны результатами и ребенок радуется своим успехам.
Желаю Вам всего самого наилучшего в Новом году, удачи, вдохновения и исполнения желаний!
25.12.2010

5. Наріжний І.В., татко Софії та Діани   
Віталій Петрович – обережно!!! Ви для моїх дівчат як батько. Як вовк у казці про червону шапку. Як чарівник із іншої казки. Коли дівчата роблять уроки зв‘язка слів «Віталій Петрович» вживається частіше, ріж домашні вправи.
Вдячний Вам за все. За те, що мої дівчата з радістю йдуть до Вашої двері №2.
Галино Миколаївно! Ви добавили мені клопоту. Тепер я не можу ходити зі своїми дівчатами будь-де. Вони читають усе підряд, починаючи з магазинів, закінчуючи забором. Рахувати теж допомагають, особливо зарплатню – є стимул краще працювати.
Натхнення Вашому колективу, почуття гумору та як можна більше дітей, що будуть вдячні Вам.
25.12.2010

4. Лук‘яненко І.М.   
Дуже задоволені процесом навчання у Вашій школі.
Дитина із задоволенням збирається кожен ранок на заняття. За чотири місяці навчання не можна не помітити суттєвий прогрес у розвитку дитини. Хлопчик став більш слухняний, із задоволенням вирішує приклади з математики, знайшов нових друзів.
Звичайно, процес навчання нелегкий, але в нас попереду ще є час. І я впевнена, що з допомогою вчителів школи у нас все вийде.
Бажаю Галині Миколаївні та Віталію Петровичу творчих успіхів, натхнення, терпіння у їх нелегкій справі. А також усім працівникам школи здоров’я, щастя, благополуччя.
25.12.2010

1-8 9-16 ... 33-40 41-48 49-56 57-59


догори
ти