13:50
Чому наші випускники стають кращими учнями кращих шкіл

Усі предмети, які вивчають діти в Школі майбутнього першокласника, розподілені між вчителями. На кожному вузькому напрямку стоїть досвідчений викладач. До слова, кожен з наших вчителів – це наше надбання, наш золотий фонд. Ми стараємося  проводити заняття у тій формі, яка подобається дітям.

Любов до дітей, любов до справи знаходять відгук у дошкільнят. Вони туляться до вчителя, обнімають, хочуть розповісти щось нове, що трапилося в їхній родині, дитячому садку. Діти щиро говорять, як вони вже люблять математику, читання, логіку, англійську.

Це щоденна послідовна робота в досягненні кінцевої мети – стати дитині кращим учнем в кращій школі.

Знання у наших учнів приростають швидко. Цьому сприяє сама система, в яку  потрапляє дитина. Кожен предмет триває по 10-12 хвилин. Діти не стомлюються, їм усе цікаво, чекають, а що буде далі.

Група дітей – це невеличка сім’я. Це родюча земля, щоб сіяти в неї зернята добра – високі життєві цінності.

Без ретельної підготовки до занять ми б не досягли оптимального рівня навчального процесу та дисципліни дітей. Обов’язково використовуємо технічні засоби, роздатковий матеріал.

Вчителі надають учням приклад особистої культури мовлення, безконфліктного спілкування. Ми радіємо, коли діти відчувають задоволення від навчання, довіряють вчителям, виявляють ініціативу у з’ясуванні питань «чому», «навіщо», вміють відстоювати свою думку.

Добре, коли  батьки розуміють вчителя і допомагають йому, довіряють і приводять до нас свою другу, третю дитину. Хочеться сказати «спасибі» всім батькам за довіру, за допомогу своїм дітям.

Високі знання дітей, які вони демонструють на тестах і співбесідах при вступі до першого класу  гімназій, налагоджена тривала взаємодія з батьками та дітьми, чітка організація режимних моментів, чистота, порядок і охайність довкола створюють наш імідж, нашу марку – ШКОЛА  МАЙБУТНЬОГО ПЕРШОКЛАСНИКА, яку ми й надалі будемо міцно тримати.

До зустрічі в нашому Центрі дошкільної освіти!

570-76-78

 

Прикріплення:
Категорія: | Переглядів: 513 | Додав: lanaSWG | Теги: | Рейтинг: 0.0/0догори