13:26
ШАНОВНІ БАТЬКИ

 Шановні батьки дітей 4 - 6 років,
настав найважливіший період у житті Вашої дитини, чітко обмежений в часі, коли кожен з Вас гостро відчув необхідність якісної підготовки дитини до школи.

     Досвід роботи курсів Школи майбутнього першокласника ясно показує, що для батьків - це нагальна, ключова проблема, оскільки батьки часто не вміють самі або не мають часу, терпіння, щоб систематично приділяти увагу заняттям зі своєю дитиною.

     Недивно, що більшість майбутніх першачків, вступаючи до першого класу, є частково або цілком неготовими до шкільного життя: дитина не вміє осмислено читати, не володіє математичними, логічними, мовними навичками, елементами письма, елементарними знаннями іноземної мови, не має розвинутої пам'яті, психологічної готовності до навчальної діяльності.
Це відбувається внаслідок того, що тільки близько 10% батьків займаються питаннями підготовки дітей до школи.

     Школа Майбутнього Першокласника знімає з батьків ключову проблему з усіма наслідками, що випливають з неї небажаними явищами. Ми зрозуміли: якщо політика сучасної освіти створює проблеми для батьків, то така політика стає нашою проблемою, тому ми пропонуємо Вам, не втрачаючи ні хвилини, звернутися до Школи Майбутнього Першокласника за тел. 570-76-78, 067-238-77-64, Тамара Григорівна.

     Золотий фонд Школи Майбутнього Першокласника - наші педагоги - гарантовано і ефективно підготують Вашу дитину за трьома освітніми програмами - підготовка до школи, англійська мова, інтелектуальний клуб, і через рік ми випустимо в школу готового лідера і відмінника.

     Наша адреса: вул. Коперника, 8, вул. Драгоманова, 17, вул. Бориспільська, 26ж, e-mail: lanaswg@ukr.net

Ми чекаємо на Вас!

Прикріплення:
Категорія: | Переглядів: 1828 | Додав: lanaSWG | Теги: коротинская, першокласника, майбутнього, первоклассника, школа, первоклассники, будущего | Рейтинг: 0.9/27догори